KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968645
nr 1296 8645
Oidentifierad konstnär. Ebb, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 40x67 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:12:34
500 kr
600 kr
800 kr